У Мін’юсті підрахували кількість партій в Україні

В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій на сьогоднішній день зареєстровано 353 політичних партії.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ з посиланням на ua.korrespondent.net.

На сьогоднішній день Міністерством юстиції зареєстровано 353 політичні партії. Про це повідомила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

“Відповідно до законодавства, реєстрацією політичних партій займається Мін’юст. Якщо ми отримали весь необхідний пакет документів, які відповідають вимогам Конституції та законів України, статуту політичної партії, в тому числі необхідну кількість підписів громадян, які підтримали рішення про її створення, то реєструємо політичну партію. На сьогоднішній день їх зареєстровано 353”, – розповіла Сукманова.

Заступник міністра зазначила, що закон передбачає проведення державної реєстрації за заявницьким принципом і покладає саме на заявника відповідальність за внесення в установчі або інші документи, які подаються для державної реєстрації, завідомо неправдивих відомостей.

Сукманова також повідомила, що законодавство забороняє створення політичних партій, якщо їхні програмні цілі або дії спрямовані на ліквідації незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, підрив безпеки держави, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової або релігійної ворожнечі, пропаганду комуністичного і/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їхньої символіки.

За державну реєстрацію партії, додала заступник міністра юстиції, стягується адміністративний збір у розмірі 140 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, який на сьогодні становить близько 240 тисяч гривень.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району